Bescherming en versterking van uw concurrentiepositie


Aanbestedings- en mededingingsrecht

Concurrentie, daar draait het om bij aanbestedings- en mededingingsrecht. Het doel van aanbesteden is om vraag en aanbod beter op elkaar af te stemmen door de ‘markt’ zijn werking te laten doen. Ons team adviseert en begeleidt partijen die betrokken zijn bij aanbestedingsprocedures in allerlei sectoren, zoals de bouw-, onderwijs- en zorgsector.

Mededingingsrecht is bedoeld om effectieve concurrentie te verzekeren door een aantal gedragingen van ondernemers te verbieden of te controleren.
Op dat gebied adviseren wij onder andere over samenwerking, distributieovereenkomsten en de mogelijkheden om op te komen tegen mededingingsrechtelijke boetes.

Zo kunt u de mogelijkheden van aanbestedings- en mededingsrecht maximaal benutten om ongeremd te ondernemen.

Contactpersoon
Marlies (M.) van Berlo

E  m.vanberlo@poelmannvandenbroek.nl
T  +31 (0)24 381 14 77