Cursus details

Locatie 2 sessies: Amsterdam (10 nov) & Nijmegen (17 nov)

Datum: 10-11-2026

Aanvang: 12.00

Tijd: 12.30 - 14.00 uur (1,5 uur)

Niveau: Basis

Kosten cursus:

Gratis

Deze cursus wordt verzorgd door:

Wat kunt u verwachten?

Tijdens deze actualiteitenlunch op staan Ruud Olde en Bas Blaauwhof stil bij onder meer de volgende actuele thema's:

  • Loontransparantie: van Europese richtlijn naar dagelijkse praktijk: de hoofdlijnen op een rij en concreet aan de slag met de must-do’s voor uw organisatie.

  • WTTA: welke nieuwe verplichtingen komen op uitleners en inleners af, en hoe bereidt u zich daar tijdig op voor?

  • ZZP-actualiteiten: de laatste stand van zaken rond het wetsvoorstel Zelfstandigenwet, het rechtsvermoeden en de aandachtspunten bij het werken met zelfstandigen.

  • Pensioen: actuele ontwikkelingen rond het hoofdzakelijkheidscriterium in verplichtstellingsbesluiten van bedrijfstakpensioenfondsen: wat betekent dit voor de praktijk.

De lunchbijeenkomst duurt 1,5 uur. Uiteraard krijgt u voldoende mogelijkheid om vragen te stellen.

Voor wie is deze cursus?

  • HR; en

  • directie.

Locatie, duur en kosten

  • 10 november: kantoor Poelmann van den Broek Amsterdam, Amstelplein 1 (Rembrandttoren)

  • 17 november: kantoor Poelmann van den Broek Nijmegen, Wijchenseweg 10

Tijd: 12.30-14.00 uur (12.00 uur inloop)
Inclusief lunch

Deelname is kosteloos, maar let op: vol is vol!

Inschrijfformulier actualiteitenlunch arbeid

Locatie en datum:

Lees de cursusvoorwaarden van de Academy of ons privacystatement.