Cursus details

Locatie Helaas, deze cursus is voorbij.

Kosten cursus:

€325,- ex BTW

Deze cursus wordt verzorgd door:

Doel cursus

Onze contractenrechtspecialisten Jarno Smit en Valerie Lipman bespreken met u de verschillende mogelijkheden om van een teleurstellende overeenkomst af te komen. Ook zullen zij belichten waar u al bij het aangaan van een overeenkomst op kunt letten, om toekomstige discussies over een beëindiging zoveel mogelijk te voorkomen. Tijdens deze cursus zullen de nodige praktijkvoorbeelden worden aangehaald, maar er is uiteraard ook ruimte om zelf voorbeelden in te brengen. Na afloop van deze cursus weet u niet alleen waar u aan moet denken als u van een overeenkomst af wilt, maar bent u ook in staat al bij het opstellen van overeenkomsten met deze verschillende beëindigingsmogelijkheden rekening te houden.

Doelgroep

Iedereen die zich bezighoudt met (het opstellen van) overeenkomsten, zoals samenwerkingsovereenkomsten, (in)koop- en leveringsovereenkomsten en distributieovereenkomsten. Het niveau van deze cursus is gevorderd.

Locatie, duur en kosten

Op het kantoor van Poelmann van den Broek advocaten, Wijchenseweg 10 in Nijmegen. De cursus duurt 2,5 uur en kost € 325,00 ex. btw. Bent u klant van Poelmann van den Broek, dan krijgt u 15% korting.

Helaas, deze cursus is voorbij. Bekijk onze andere cursussen of download eerdere webinars. Wij bieden ook inhouse en op maat cursussen aan. Neem contact op voor de mogelijkheden via academy@pvdb.nl.